TP3D106M035C0800AS
Назва у виробника
TP3D106M035C0800AS
Виробник
VISHAY
Детальний опис товару
10 µF Molded Tantalum Capacitors 35 V 2917 (7343 Metric) 800mOhm @ 100kHz
Інші товари з розділу
TAJA 47mkF 10% 6.3V
TAJA 47mkF 10% 6.3V
Назва у виробника
TAJA476K006RNJ
SMD TANTAL CAP A-SIZE 47uF 10% 6.3V
Ціна за 500+ з ПДВ
TAJA 10mkF 10% 6.3V
TAJA 10mkF 10% 6.3V
293D106X96R3A2TE3
TANT SMD A CASE 10µF 10% 6.3V
TAJB 10mkF 10% 6.3V
TAJB 10mkF 10% 6.3V
TAJB106K006RNJ
SMD танталовый конденсатор 10mkF 10% 6.3V размер B
TAJB 22mkF 10% 20V
TAJB 22mkF 10% 20V
TAJB226K020RNJ
Конденсатор танталовый 22 мкФ 10% 20V размер В
Ціна за 1+ з ПДВ
TAJD 47mkF 10% 16V LOW ESR
TAJD 47mkF 10% 16V LOW ESR
593D476X9016D2TE3
Конденсатор танталовый 47mkF 10% 16V LOW ESR size D
TAJB 33mkF 10% 6.3V LOW ESR
TAJB 33mkF 10% 6.3V LOW ESR
593D336X96R3B2TE3
TANT SMD B CASE 33uF 10% 6.3V
TAJA 10mkF 10% 6.3V
TAJA 10mkF 10% 6.3V
TAJA106K006RNJ
TANT SMD A CASE 10µF 10% 6.3V
TAJC 100mkF 10% 10V
TAJC 100mkF 10% 10V
293D107X9010C2TE3
TANT SMD C CASE 100µF 10% 10V
TAJA 3.3mkF 10% 16V
TAJA 3.3mkF 10% 16V
TAJA335K016RNJ
3.3mkF 10% 16V
TAJB 4.7mkF 10% 16V
TAJB 4.7mkF 10% 16V
293D475X9016B2TE3
SMD танталовый конденсатор 4.7mkF 10% 16V размер B