TPSA226K006R0300
Доступність
Є на складі
25 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
25 шт
від 1
від 228
від 910
Характеристики
Назва у виробника
TPSA226K006R0300
Виробник
KYOCERA AVX
Capacitance
22 f
Tolerance
±10%
Voltage Rating
6.3 V
Dielectric
Tantalum
Package
Smd
Case Size
1206
Mount Type
Surface Mount
Polarized
Yes
Operating Temp
-55°C To +125°C
Детальний опис товару
CAP TANT 22UF 10% 6.3V 1206
Інші товари з розділу
TAJA 47mkF 10% 6.3V
TAJA 47mkF 10% 6.3V
Назва у виробника
TAJA476K006RNJ
SMD TANTAL CAP A-SIZE 47uF 10% 6.3V
Ціна за 500+ з ПДВ
TAJA 10mkF 10% 6.3V
TAJA 10mkF 10% 6.3V
293D106X96R3A2TE3
TANT SMD A CASE 10µF 10% 6.3V
TAJA 10mkF 10% 6.3V
TAJA 10mkF 10% 6.3V
TAJA106K006RNJ
TANT SMD A CASE 10µF 10% 6.3V
TAJA 3.3mkF 10% 16V
TAJA 3.3mkF 10% 16V
TAJA335K016RNJ
3.3mkF 10% 16V
TAJA 100nF 10% 35V
TAJA 100nF 10% 35V
TAJA104K035RNJ
TAJ Series 0.1 uF ±10 % 35 V Surface Mount Standard Tantalum Chip Capacitor
TAJA 33mkF 10% 10V
TAJA 33mkF 10% 10V
TAJA336K010RNJ
CAP TANT 33UF 10V 10% 1206
820 шт
TAJA 4.7mkF 10% 16V
TAJA 4.7mkF 10% 16V
TAJA475K016RNJ
SMD TANTAL CAP A-SIZE 4.7uF 10% 16V
700 шт
TAJA 330nF 20% 35V
TAJA 330nF 20% 35V
TAJA334M035R
SMD танталовый конденсатор 0.33 mkF 20% 35V размер A
344 шт
TAJA 100mkF 10% 6.3V
TAJA 100mkF 10% 6.3V
F930J107KAA
CAP TANT 100UF 6.3V 10% 1206