TPSB106M020R0500
Доступність
Є на складі
19 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
19 шт
від 1
від 44
від 174
Характеристики
Назва у виробника
TPSB106M020R0500
Виробник
AVX
Capacitance
10 f
Tolerance
±20%
Voltage
20 V
Dielectric
Tantalum Oxide
Mounting
Smd
Polarity
Polarized
Case
1411
Series
Tpsb
Temp Range
-55°C To +125°C
Esr
Low
Rohs
Yes
Детальний опис товару
CAP TANT 10UF 20% 20V 1411
Інші товари з розділу
TAJB 10mkF 10% 6.3V
TAJB 10mkF 10% 6.3V
Назва у виробника
TAJB106K006RNJ
SMD танталовый конденсатор 10mkF 10% 6.3V размер B
Ціна за 500+ з ПДВ
TAJB 22mkF 10% 20V
TAJB 22mkF 10% 20V
TAJB226K020RNJ
Конденсатор танталовый 22 мкФ 10% 20V размер В
Ціна за 1+ з ПДВ
TAJB 33mkF 10% 6.3V LOW ESR
TAJB 33mkF 10% 6.3V LOW ESR
593D336X96R3B2TE3
TANT SMD B CASE 33uF 10% 6.3V
TAJB 4.7mkF 10% 16V
TAJB 4.7mkF 10% 16V
293D475X9016B2TE3
SMD танталовый конденсатор 4.7mkF 10% 16V размер B
TAJB 10mkF 10% 20V
TAJB 10mkF 10% 20V
293D106X9020B2TE3
SMD танталовый конденсатор 10mkF 10% 20V размер B
TAJB 1mkF 10% 35V
TAJB 1mkF 10% 35V
293D105X9035B2TE3
SMD танталовый конденсатор 1mkF 10% 35V размер B
948 шт
Ціна за 500+ з ПДВ
TAJB 10mkF 10% 10V
TAJB 10mkF 10% 10V
293D106X9010B2TE3
SMD танталовый конденсатор 10mkF 10% 10V размер B
922 шт
TAJB 100mkF 10% 6.3V
TAJB 100mkF 10% 6.3V
TAJB107K006RNJ
TANT SMD B CASE 100µF 10% 6.3V