TVS3300DRVR
Доступність
Є на складі
22 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
22 шт
Назва у виробника
TVS3300DRVR
Виробник
TI
Voltage Rating
33 V
Standoff Voltage
33 V
Breakdown Voltage
3638 V
Clamp Voltage
55 V @ 10 A
Pulse Current
600 A (8/20 s)
Power Dissipation
200 W (1 Ms)
Response Time
<1 Ns
Package Type
Smd (Do-214Aa)
Mounting Type
Surface Mount
Polarity
Unidirectional
Operating Temp
-55 °C To 150 °C
Rohs Compliant
Yes
Детальний опис товару
33V PRECISION SURGE PROTECTION