UCL1E470MCL1GS
Доступність
Є на складі
750 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
750 шт
Назва у виробника
UCL1E470MCL1GS
Виробник
Any
Capacitance
47 f
Rated Voltage
25 V
Tolerance
±20%
Dimensions
6.3 X 5.8 Mm
Mounting
Smd
Ripple Current
300 Ma
Lifetime
2000 H
Temp Rating
105 °C
Polarity
Polarized
Dielectric
Aluminum Electrolytic
Rohs
Compliant
Детальний опис товару
Cap Aluminum Lytic 47uF 25V 20%( 6.3 X 5.8mm) SMD 300mA 2000h 105°C Automotive T/R
Інші товари з розділу
EEE-0JA221WP
EEE-0JA221WP
Назва у виробника
CAP ALUM 220UF 20% 6.3V SMD
SS 1000mkF 20% 10V 10X10.2 LOW ESR
EEEFK1A102P
Cap Aluminum Lytic 1000uF 10V 20% (10 X 10.2mm) SMD 850mA 5000h 105C Automotive T/R
Ціна за 1+ з ПДВ
EEE 2.2mkF 20% 35V
EEE 2.2mkF 20% 35V
EEEFC1V2R2R
CAP ALUM 2.2UF 20% 35V SMD
EEEFK1A102P
SS 10mkF 20% 25V 4.0x5.4 105C
SS 10mkF 20% 25V 4.0x5.4 105C
TS13C1 10UF 20% 25V 4Х5.4MM
SS 22mkF 20% 6.3V 4.0X5.0
SS 22mkF 20% 6.3V 4.0X5.0
RC0J226M04005VR259
SMD электролитический конденсатор 1000ч 55/105С
EECF 1F -20/+80% 5.5V 21.5X8 RADIAL
DCL5R5105CF
ионистор 1F 5.5 V D=21.5mm H=8 mm -20/+80
Ціна за 350+ з ПДВ
SS 10mkF 20% 16V 4.0X5.4
SS 10mkF 20% 16V 4.0X5.4
EEEHA1C100R
SMD полярный электролитический конденсатор 2000ч 85С
RST100UF25V004
RST100UF25V004
CAP ALUM 100uF ±20% 25V SMD