VY1100K31U2JQ63V0
Назва у виробника
VY1100K31U2JQ63V0
Виробник
VISHAY
Type
Suppression X1/y1
Dielectric
Ceramic
Capacitance
10 Pf
Tolerance
±10%
Safety Class
X1/y1
Voltage Ac
760 Vac (X1) / 500 Vac (Y1)
Lead Spacing
10 Mm
Body Size
85 Mm
Lead Style
Radial
Max Temp
125 °C
Dielectric Code
U2J
Pack Type
Bulk
Детальний опис товару
Cap Ceramic Suppression X1/Y1 10pF 760VAC/500VAC U2J 10% (8 X 5mm) Radial 10mm 125C Bulk
Інші товари з розділу
CDC 100pF 10% X1/Y2 250Vac
CDC 100pF 10% X1/Y2 250Vac
Назва у виробника
DE2B3SA101KN3AT02F
KF100pF250Vac2,6kV10%X1Y2 RM7,5
Ціна за 10+ з ПДВ
Ціна за 900+ з ПДВ
CDC 220pF 10% 1kV RM5.0
CDC 220pF 10% 1kV RM5.0
CK45-R3AD221K-VRA
CAP CER DISC 220PF 1KV 10% RAD Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Ціна за 1+ з ПДВ
CDC 2.2nF 20% X1/Y1 250Vac RM10
DE1E3KX222MA4BN01F
CER DISC CAP X1/Y1 2200pF +-20% E 250Vac D=10mm RM 10.0mm
Ціна за 250+ з ПДВ
CDC 4.7nF 20% 3kV RM7.5
CDC 4.7nF 20% 3kV RM7.5
CC3K-4N7
ceramic; 4.7nF; 3kV; ±20%; THT; 7.5mm
Ціна за 500+ з ПДВ
VY1102M35Y5UG63V0
VY1102M35Y5UG63V0
Конденсатор керамічний
Ціна за 100+ з ПДВ
CDC 1nF 10% 1kV Y5V RM5
CDC 1nF 10% 1kV Y5V RM5
CCH-1N/1000V
CER DISK CAP 1000PF 10% 1000V Y5P
CDC 1nF 20% X1/Y1 250Vac RM=10
CDC 1nF 20% X1/Y1 250Vac RM=10
DE1E3KX102MN4AN01F
Конденсатор кер. дисковый X1/Y1 1000pF E 250Vac Rm=10 7X10
CDC 220pF 10% 1kV RM5.0
CDC 220pF 10% 1kV RM5.0
CK45-R3AD221K-NRA
CDC 1nF 20% X1/Y1 250Vac RM=10
CDC 1nF 20% X1/Y1 250Vac RM=10
DE1E3KX102MN4AN01F
CDC 150pF 10% Y2 300Vac
CDC 150pF 10% Y2 300Vac
JYAA2151KCB065000B
Конденсатор: керамический; Y2; 150пФ; 300ВAC; Y5P; ±10%; 7,5мм