WDR-240-48
Доступність
Є на складі
12 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
12 шт
від 10
від 25
Характеристики
Назва у виробника
WDR-240-48
Виробник
MEANWELL
Power
240 W
Output Voltage
48 V
Output Current
5 A
Mounting
DIN Rail
Input Voltage
AC 90-264 V
Frequency
50/60 Hz
Efficiency
High
Ripples
Low
Protections
Ovp, Ocp, Scp
Cooling
Convection
Temperature
-30+70 °C
Certification
Ce, Eac
Детальний опис товару
Імпульсне джерело живлення AC/DC для монтажу на DIN-рейку, 240 Вт, 48 В, 5 А