WFC0805R0100FE66
Доступність
Є на складі
41 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
41 шт
Назва у виробника
WFC0805R0100FE66
Виробник
VISHAY
Resistance
0.01
Power Rating
0.5 W
Tolerance
1%
Package
0805
Mounting
Smd
Component Type
Chip Resistor
Application
Current Sensing
Rohs
Yes
Series
Wfc
Детальний опис товару
RES 0.01 OHM 0.5 W 1% 0805 SMD
Інші товари з розділу
RC0805 1 KOM 1%
RC0805 1 KOM 1%
Назва у виробника
0805S8F1001T5E
SMD резистор 0.125W 1% 0805 TC100ppm
Ціна за 50+ з ПДВ
RC0805 1 KOM 5%
RC0805 1 KOM 5%
0805S8J0102T5E
SMD резистор 0.125W 5% 0805 TC250ppm
RC0805 00 OM 5%
RC0805 00 OM 5%
0805S8J0000T5E
RC0805 51 KOM 1%
RC0805 51 KOM 1%
0805S8F5102T5E
Ціна за 50+ з ПДВ
RC0805 100 KOM 5%
RC0805 100 KOM 5%
RI0805L104JT
RC0805 750 OM 5%
RC0805 750 OM 5%
RC0805 4.7 KOM 5%
RC0805 4.7 KOM 5%
RC0805 1 KOM 5%
RC0805 1 KOM 5%
RI0805L102JT
RC0805 4.7 KOM 1%
RC0805 4.7 KOM 1%
RC0805 220 OM 5%
RC0805 220 OM 5%