WSLP1206R0100FEA
від 1
від 143
від 569
Характеристики
Назва у виробника
WSLP1206R0100FEA
Виробник
VISHAY
Resistance
0.01
Tolerance
±1%
Power Rating
1 W
Case
1206
Mounting
Smd
Current Rating
10 A
Termination
Tin Plated
Operating Temp
-55 To +155 °C
Tcr
200 Ppm/°C
Rohs
Compliant
Soldering
Reflow Compatible
Application
Current Sensing
Детальний опис товару
RES 0.01 OHM 1% 1W 1206
Інші товари з розділу
RC1206 22 KOM 5%
RC1206 22 KOM 5%
Назва у виробника
CR32-223-JL
SMD резистор 0.25W 5% 1206 TC250ppm
Ціна за 50+ з ПДВ
Ціна за 500+ з ПДВ
RC1206 6.8 KOm 5%
RC1206 6.8 KOm 5%
RC1206JR-076K8L
SMD резистор 0.25W 5% 1206
Ціна за 50+ з ПДВ
RC1206 100 KOM 5%
RC1206 100 KOM 5%
1206S4J0104T5E
RC1206 4.99 kOm 1%
RC1206 4.99 kOm 1%
1206S4F4991T5E
SMD резистор 0,25W 1% 1206 TC100ppm
RC1206 620 KOM 5%
RC1206 620 KOM 5%
1206S4J0624T5E
RC1206 33 OM 1%
RC1206 33 OM 1%
1206S4F330JT5E
RC1206 10 KOM 1%
RC1206 10 KOM 1%
1206S4F1002T5E
RC1206 1 KOM 5%
RC1206 1 KOM 5%
RC1206 300 OM 1%
RC1206 300 OM 1%
RC1206 33 OM 5%
RC1206 33 OM 5%