XLG-150-M-AB LED DRIVER
Доступність
Є на складі
Доступно
320 шт
Строк
9 тижн.
Всього доступно
330 шт
від 100
від 250
Характеристики
Назва у виробника
XLG-150-M-AB
Виробник
MEANWELL
Power
150 W
Voltage Range
60107 V
Current Range
7002100 Ma
Dimming Type
010V, 10V Pwm, Resistor
Ip Rating
Ip67
Supply Type
Ac/dc
Output Mode
Constant Current
Детальний опис товару
Імпульсне джерело живлення AC/DC, LED-драйвер, 150 Вт, 60...107 В, 700...2100 мА, IP67, 3 in 1 dimming function (0~10Vdc, 10V PWM signal and resistance)
Інші товари з розділу
XLG-50-A LED DRIVER
XLG-50-A LED DRIVER
Назва у виробника
XLG-50-A
Імпульсне джерело живлення AC/DC, LED-драйвер, 50 Вт, 22...54 В, 530...2100 мА, IP67, Io adjustable through built in potentiometer