Z15GW22-B
Назва у виробника
Z15GW22-B
Виробник
OMRON
Model
Z15Gw22-B
Switch Type
Short Roller
Amperage
15 A
Voltage
125 V
Actuator
Roller Lever
Poles
1
Terminals
Solder Tabs
Mounting
Panel
Contact Material
Silver Alloy
Operating Temp
-25+85 °C
Dimensions
27106 Mm
Weight
10 G
Детальний опис товару
SWITCH 15A SHORT ROLLER 125V