AP7313-18SAG-7
Accessibility
In stock
5 шт
Term
0 weeks
Total available
5 шт
from 1
from 100
from 500
Specifications
Manufacturer's name
AP7313-18SAG-7
Manufacturer
DIODES
Device Type
Voltage Regulator
Mounting
Smd
Pin Count
3
Output Type
Fixed
Series
Ap7313
Applications
Power Management
Output Voltage
1.8 V
Output Current
150 Ma
Regulator Type
Ldo
Detailed product description
IC REG LDO 1.8V 0.15A SOT23-3
Other products from the section
78L12ACU
78L12ACU
Manufacturer's name
L78L12ACUTR
IC 12V POSITIVE REGULATOR SOT89