AP7365-25YG-13
Accessibility
In stock
5 шт
Term
0 weeks
Total available
5 шт
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
AP7365-25YG-13
Manufacturer
DIODES
Regulator Type
Ldo
Output Voltage
2.5V
Max Current
600Ma
Quiescent Current
35a
Input Range
26V
Mounting Type
Smd
Package Type
Sot-23-3
Protection
Thermal Shutdown, Current Limit
Operating Temp
-4085°C
Detailed product description
LDO регуляторы напряжения LDO 2.5V OUT 600mA 35uA 2 to 6 Vin
Other products from the section
78L12ACU
78L12ACU
Manufacturer's name
L78L12ACUTR
IC 12V POSITIVE REGULATOR SOT89