APX803L20-29SA-7
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
APX803L20-29SA-7
Manufacturer
DIODES
Ic Type
Supervisor
Channels
1
Package
Sot-23
Pin Count
3
Reset Voltage
2.9 V
Mounting
Smd
Output Polarity
Active Low
Rohs
Compliant
Operating Temp
-40 To 85°C
Supply Voltage
1.05.5 V
Detailed product description
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23
Other products from the section
STM1811MWX7F
STM1811MWX7F
Manufacturer's name
IC RESET CIRCUIT 4.37V OD SOT-23