APX811-29UG-7
from 1
from 144
from 573
Specifications
Manufacturer's name
APX811-29UG-7
Manufacturer
DIODES
Function
Voltage Supervisor
Channels
1 Channel
Package
Sot-143
Threshold
2.9 V
Output Type
Active-Low Reset
Pin Count
4 Pins
Mounting
Smd
Operating Temp
-40 To +85 °C
Rohs Compliant
Yes
Reset Delay
Fixed Delay
Detailed product description
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT143
Other products from the section
STM1811MWX7F
STM1811MWX7F
Manufacturer's name
IC RESET CIRCUIT 4.37V OD SOT-23