AS-CAM-40LHD-A
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
AS-CAM-40LHD-A
Manufacturer
ANY
Sensor
2Mp Sony Cmos
Resolution
Full Hd 1080P
Video Output
Real-Time Full Hd
Optical Zoom
40X
Digital Zoom
32X
Zoom Range
40X Optical / 32X Digital
Detailed product description
Other products from the section
NCP373MU04TXG
NCP373MU04TXG
Manufacturer's name
IC CTLR OVP POS & NEG 12-LLGA
Available
508 шт
Term
0 weeks
Price per 1+ inc. VAT
Price per 10+ inc. VAT
Price per 100+ inc. VAT
TPS61050DRCT
TPS61050DRCT
TPS61050DRCR
IC LED DRV RGLTR PWM 1.2A 10VSON
Available
500 шт
Term
0 weeks
Price per 1+ inc. VAT
Price per 10+ inc. VAT
Price per 100+ inc. VAT
DS90CR286AMTDX/NOPB
DS90CR286AMTDX/NOPB
LINE RECEIVER, 4 FUNC, 4 RCVR, P
170 шт
INA280A2IDCKT
INA280A2IDCKT
INA280A2IDCKR
152 шт
SN74LVC2G07DCKTG4
SN74LVC2G07DCKTG4
IC BUF NON-INVERT 5.5V SC70-6
60 шт
LMR16006YQ5DDCRQ1
LMR16006YQ5DDCRQ1
Switching Voltage Regulators Automotive Qualified SIMPLE SWITCHER&reg, 40V (65V transient)