BD33GA3WEFJ-E2
Accessibility
In stock
2 шт
Term
0 weeks
Total available
2 шт
from 1
from 84
from 334
Specifications
Manufacturer's name
BD33GA3WEFJ-E2
Manufacturer
ROHM
Output Voltage
3.3 V
Max Current
300 Ma
Regulator Type
Linear
Package Type
Htsop-8
Pin Count
8
Mounting
Surface Mount
Polarity
Positive
Protection
Overcurrent, Thermal
Rohs Compliant
Yes
Detailed product description
IC REG LINEAR 3.3V 300MA 8HTSOP
Other products from the section
78L12ACU
78L12ACU
Manufacturer's name
L78L12ACUTR
IC 12V POSITIVE REGULATOR SOT89