DCM24AP050T180A50
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
DCM24AP050T180A50
Manufacturer
VICOR
Power
180 W
Input Voltage
24 V
Output Voltage
5 V
Output Current
36 A
Isolation Voltage
2.25 Kv
Type
Isolated Dc/dc
Outputs
Single
Detailed product description
Изолированный DC/DC-преобразователь, 180 Вт, 5 В, 36 А, 2.25 кВ
Other products from the section
150-24-12S-1.5kV-199.0x110.0x50.0-ENCLOSED
Manufacturer's name
SD-150B-12
Изолированный DC/DC-преобразователь, 150 Вт, 12 В, 12.5 А, 1.5 кВ