SD-150B-12
Manufacturer
MEANWELL
Detailed product description
Изолированный DC/DC-преобразователь, 150 Вт, 12 В, 12.5 А, 1.5 кВ
Other products from the section
150-24-12S-1.5kV-199.0x110.0x50.0-ENCLOSED
Manufacturer's name
SD-150B-12