SD-150B-12
Виробник
MEANWELL
Детальний опис товару
Изолированный DC/DC-преобразователь, 150 Вт, 12 В, 12.5 А, 1.5 кВ
Інші товари з розділу
150-24-12S-1.5kV-199.0x110.0x50.0-ENCLOSED
Назва у виробника
SD-150B-12