EHB50-24-24
Manufacturer
DEUTRONIC
Detailed product description
Изолированный DC/DC-преобразователь, 50 Вт, 24 В, 2.08 А, 1.5 кВ
Other products from the section
TEN 50-2412WI
TEN 50-2412WI
Manufacturer's name
DC DC CONVERTER 12V 50W
Available
25 шт
Term
0 weeks
Price per 1+ inc. VAT
Price per 3+ inc. VAT
50-24-24S-1.5kV-57.9x61x12.7
50-24-24S-1.5kV-57.9x61x12.7
Manufacturer's name
EHB50-24-24
Available
6 шт
Term
0 weeks
Price per 1+ inc. VAT
Price per 6+ inc. VAT
Price per 18+ inc. VAT
EHB50-24-24