EVW010A0B41Z
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
EVW010A0B41Z
Manufacturer
GE Critical Power
Type
Isolated DC/DC
Power
120 W
Output Voltage
12 V
Output Current
10 A
Insulation
2.25 kV
Outputs
1
Detailed product description
Изолированный DC/DC-преобразователь, 120 Вт, 12 В, 10 А, 2.25 кВ
Other products from the section
GQA2W005A240V-007-R
GQA2W005A240V-007-R
Manufacturer's name
DC DC CONVERTER 24V 120W