GQA2W005A240V-007-R
Accessibility
In stock
2 шт
Term
0 weeks
Total available
2 шт
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
GQA2W005A240V-007-R
Manufacturer
TDK-LAMBDA
Output Voltage
24 V
Output Power
120 W
Output Current
5 A
Input Range
936 V Dc
Efficiency
90%
Isolation
1500 V Dc
Protections
Ovp, Ocp, Scp
Cooling
Convection
Operating Temp
-40+85 °C
Ripple Noise
<100 Mv P-P
Regulation
±1% Typical
Mounting
Chassis
Detailed product description
DC DC CONVERTER 24V 120W
Other products from the section
GQA2W005A240V-007-R
GQA2W005A240V-007-R
Manufacturer's name
GQA2W005A240V-007-R
DC DC CONVERTER 24V 120W