GQA2W005A240V-007-R
Доступність
Є на складі
2 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
2 шт
Назва у виробника
GQA2W005A240V-007-R
Виробник
TDK-LAMBDA
Output Voltage
24 V
Output Power
120 W
Output Current
5 A
Input Range
936 V Dc
Efficiency
90%
Isolation
1500 V Dc
Protections
Ovp, Ocp, Scp
Cooling
Convection
Operating Temp
-40+85 °C
Ripple Noise
<100 Mv P-P
Regulation
±1% Typical
Mounting
Chassis
Детальний опис товару
DC DC CONVERTER 24V 120W
Інші товари з розділу
GQA2W005A240V-007-R
GQA2W005A240V-007-R
Назва у виробника
GQA2W005A240V-007-R
DC DC CONVERTER 24V 120W