LFCG-4400+
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
LFCG-4400+
Manufacturer
MINCIR
Filter Type
Low Pass
Technology
Ltcc
Frequency Range
Dc - 4400 Mhz
Impedance
50 Ohm
Mounting
Surface Mount
Application
Signal Conditioning
Rohs Compliant
Yes
Detailed product description
Signal Conditioning LTCC Low Pass Filter, DC - 4400 MHz, 50ohm