MGDS-150-O-C
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
MGDS-150-O-C
Manufacturer
GAIA
Power
150 W
Input Range
16-80 Vdc
Output Voltage
5 Vdc
Output Current
30 A
Hold-Up
1 S
Dimensions
61.1 X 58.11 X 12.7 Mm
Type
Dc-Dc
Detailed product description
150 W 16 - 80Vdc 5Vdc / 1 s 61.1 x 58.11 x 12.7 mm
Other products from the section
150-24-12S-1.5kV-199.0x110.0x50.0-ENCLOSED
Manufacturer's name
SD-150B-12
Изолированный DC/DC-преобразователь, 150 Вт, 12 В, 12.5 А, 1.5 кВ