R-78AA6.5-0.5SMD(8-32)
Accessibility
In stock
4 шт
Term
0 weeks
Total available
4 шт
from 1
from 33
from 99
Specifications
Manufacturer's name
R-78AA6.5-0.5SMD
Manufacturer
RECOM
Output Voltage
6.5 V
Output Current
500 Ma
Output Power
3.25 W
Input Range
8-32 V
Isolation
Non-Isolated
Mounting
Smd
Topology
Buck (Switching)
Output Type
Fixed
Polarity
Positive
Detailed product description
Неизолированный DC/DC-преобразователь, 3.25 Вт, 6.5 В, 500 мА