R-78B3.3-1.0-SIP3(4.75-32)
Accessibility
In stock
19 шт
Term
0 weeks
Total available
19 шт
from 1
from 42
from 84
Specifications
Manufacturer's name
R-78B3.3-1.0
Manufacturer
RECOM
Model
R-78B3.3-1.0-Sip3(4.75-32)
Output Voltage
3.3 V
Output Current
1 A
Output Power
3.3 W
Input Range
4.75-32 V
Isolation
Non-Isolated
Efficiency
Up To 96%
Regulation
Fixed
Mounting Type
Pcb Mount
Case Style
Sip3
Operating Temp
-40 To +85 °C
Detailed product description
Неизолированный DC/DC-преобразователь, 3.3 Вт, 3.3 В, 1 А