R-78B15-1.0-SIP3
Accessibility
In stock
27 шт
Term
0 weeks
Total available
27 шт
Manufacturer's name
R-78B15-1.0
Detailed product description
Неизолированный DC/DC-преобразователь, 15 Вт, 15 В, 1 А
Other products from the section
R-78B15-1.0-SIP3
R-78B15-1.0-SIP3
Manufacturer's name
R-78B15-1.0
Available
Term
0 weeks
Price per 1+ inc. VAT
R-625.0P
R-625.0P
Неизолированный DC/DC-преобразователь, 18 Вт, 1.8...9 В, 2 А
Available
10 шт
Price per 1+ inc. VAT
Price per 15+ inc. VAT
Price per 45+ inc. VAT
Неизолированный DC/DC-преобразователь, 15 Вт, 3.3...15 В, 1 А
1 шт
Price per 10+ inc. VAT
Price per 100+ inc. VAT