R-78B15-1.0-SIP3
Доступність
Є на складі
27 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
27 шт
Назва у виробника
R-78B15-1.0
Виробник
RECOM
Детальний опис товару
Неизолированный DC/DC-преобразователь, 15 Вт, 15 В, 1 А
Інші товари з розділу
R-78B15-1.0-SIP3
R-78B15-1.0-SIP3
Назва у виробника
R-78B15-1.0
Доступно
Строк
0 тижн.
Ціна за 1+ з ПДВ
R-625.0P
R-625.0P
Неизолированный DC/DC-преобразователь, 18 Вт, 1.8...9 В, 2 А
Ціна за 15+ з ПДВ
Ціна за 45+ з ПДВ
Неизолированный DC/DC-преобразователь, 15 Вт, 3.3...15 В, 1 А
Ціна за 100+ з ПДВ