R-78B6.5-1.5
Accessibility
In stock
21 шт
Term
0 weeks
Total available
21 шт
from 1
from 10
from 25
Specifications
Manufacturer's name
R-78B6.5-1.5
Manufacturer
RECOM
Model Id
R-78B6.5-1.5
Series
R-78B
Type
Non-Isolated Dc/dc
Output Voltage
6.5 V
Output Current
1.5 A
Output Power
9.75 W
Output Type
Fixed
Mounting
Through-Hole
Polarity
Positive Output
Detailed product description
Неизолированный DC/DC-преобразователь, 9.75 Вт, 6.5 В, 1.5 А
Other products from the section
R-78B6.5-1.5
R-78B6.5-1.5
Manufacturer's name
R-78B6.5-1.5
Available
Term
0 weeks
Price per 1+ inc. VAT
Price per 10+ inc. VAT
Price per 25+ inc. VAT
TSR 1-24120
TSR 1-24120
Неизолированный DC/DC-преобразователь, 12 Вт, 12 В, 1 А
Available
17 шт
Price per 1+ inc. VAT
R-78C12-1.0
R-78C12-1.0
15 шт
Price per 42+ inc. VAT
Price per 126+ inc. VAT
PTH08080WAH
PTH08080WAH
Неизолированный DC/DC-преобразователь, 12 Вт, 0.9...5.5 В, 2.25 А
6 шт
APC08K03
APC08K03
Неизолированный DC/DC-преобразователь, 9.6 Вт, 1.2 В, 8 А