R-78B6.5-1.5
Доступність
Є на складі
21 шт
Всього доступно
21 шт
від 10
від 25
Характеристики
Назва у виробника
R-78B6.5-1.5
Виробник
RECOM
Model Id
R-78B6.5-1.5
Series
R-78B
Type
Non-Isolated Dc/dc
Output Voltage
6.5 V
Output Current
1.5 A
Output Power
9.75 W
Output Type
Fixed
Mounting
Through-Hole
Polarity
Positive Output
Детальний опис товару
Неизолированный DC/DC-преобразователь, 9.75 Вт, 6.5 В, 1.5 А
Інші товари з розділу
R-78B6.5-1.5
R-78B6.5-1.5
Назва у виробника
R-78B6.5-1.5
Доступно
Ціна за 10+ з ПДВ
Ціна за 25+ з ПДВ
TSR 1-24120
TSR 1-24120
Неизолированный DC/DC-преобразователь, 12 Вт, 12 В, 1 А
Доступно
17 шт
R-78C12-1.0
R-78C12-1.0
15 шт
Ціна за 42+ з ПДВ
Ціна за 126+ з ПДВ
PTH08080WAH
PTH08080WAH
Неизолированный DC/DC-преобразователь, 12 Вт, 0.9...5.5 В, 2.25 А
6 шт
APC08K03
APC08K03
Неизолированный DC/DC-преобразователь, 9.6 Вт, 1.2 В, 8 А