R-78C12-1.0
Доступність
Є на складі
15 шт
Всього доступно
15 шт
від 1
від 42
від 126
Характеристики
Назва у виробника
R-78C12-1.0
Виробник
RECOM
Type
Dc/dc
Insulation
Non-insulated
Power
12 W
Output Voltage
12 V
Output Current
1 A
Topology
Buck
Efficiency
Up to 95%
Outputs
1
Temperature
-40+85 °C
Form Factor
Module
Channel
Single Channel
Output Type
Stabilized
Детальний опис товару
Неизолированный DC/DC-преобразователь, 12 Вт, 12 В, 1 А
Інші товари з розділу
R-78B6.5-1.5
R-78B6.5-1.5
Назва у виробника
Неизолированный DC/DC-преобразователь, 9.75 Вт, 6.5 В, 1.5 А
Доступно
21 шт
Ціна за 10+ з ПДВ
Ціна за 25+ з ПДВ
TSR 1-24120
TSR 1-24120
Доступно
17 шт
R-78C12-1.0
R-78C12-1.0
R-78C12-1.0
Ціна за 42+ з ПДВ
Ціна за 126+ з ПДВ
PTH08080WAH
PTH08080WAH
Неизолированный DC/DC-преобразователь, 12 Вт, 0.9...5.5 В, 2.25 А
6 шт
APC08K03
APC08K03
Неизолированный DC/DC-преобразователь, 9.6 Вт, 1.2 В, 8 А