RP60-2405SG-HC
Manufacturer
RECOM
Detailed product description
Изолированный DC/DC-преобразователь, 60 Вт, 5 В, 12 А, 1.6 кВ
Other products from the section
60-24-05S-1.6kV-2"x2"
60-24-05S-1.6kV-2"x2"
Manufacturer's name
RP60-2405SG-HC