TEN 60-2415WIN
Manufacturer
TRACO
Power
60 W
Output Voltage
24 V
Output Current
2.5 A
Isolation Voltage
1.5 Kv
Conversion Ratio
4:1
Converter Type
Isolated Dc/dc
Output Type
Single
Detailed product description
Изолированный DC/DC-преобразователь, 60 Вт, 24 В, 2.5 А, 1.5 кВ