RSD-150C-12
Manufacturer
MEANWELL
Power
150 W
Input Voltage
48 V (Nominal)
Input Range
2:1 (3675 V)
Output Voltage
12 V
Output Current
12.5 A
Isolation Voltage
4.0 Kv
Dimensions
1897736 Mm
Enclosure
Enclosed
Output Type
Isolated, Single
Detailed product description
Изолированный DC/DC-преобразователь, 150 Вт, 12 В, 12.5 А, 4 кВ
Other products from the section
150-48-12S-4.0kV-189.0x77.0x36.0-ENCLOSED(2:1)
Manufacturer's name
RSD-150C-12