SD-100A-12
Manufacturer
MEANWELL
Power
102 W
Output Voltage
12 V
Output Current
8.5 A
Isolation Voltage
1.5 Kv
Dimensions
199 X 98 X 38 Mm
Type
Isolated Dc/dc
Enclosure
Enclosed
Output Type
Single
Input Type
Dc
Detailed product description
Изолированный DC/DC-преобразователь, 102 Вт, 12 В, 8.5 А, 1.5 кВ