RT9807-30GB
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
RT9807-30GB
Manufacturer
Richtek
Device Type
Voltage Supervisor
Channels
1 Channel
Output Type
Open-Drain/collector
Reset Voltage
3.0 V
Package
Sot-23-5
Mounting
Smd
Reset Polarity
Active Low
Supply Range
Single Supply
Reset Delay
Fixed Delay
Operating Temp
-4085 °C
Pins
5 Pins
Quiescent Current
Low
Detailed product description
Supervisor Open Drain or Open Collector 1 Channel SOT-23-5
Other products from the section
STM1811MWX7F
STM1811MWX7F
Manufacturer's name
IC RESET CIRCUIT 4.37V OD SOT-23