SCWN03B-15
Manufacturer
MEANWELL
Input Range
3-24 V
Output Voltage
15 V
Output Current
200 Ma
Power Rating
3 W
Isolation Voltage
1 Kv
Package
Dip24
Mounting Type
Through-Hole
Conversion Type
Isolated
Input Type
Dc
Output Type
Single
Detailed product description
Изолированный DC/DC-преобразователь, 3 Вт, 15 В, 200 мА, 1 кВ
Other products from the section
3-48-3.3S-1.5kV-DIP24
3-48-3.3S-1.5kV-DIP24
Manufacturer's name
A331RW
Изолированный DC/DC-преобразователь, 3 Вт, 3.3 В, 600 мА, 1.5 кВ
Available
46 шт
Term
0 weeks
Price per 1+ inc. VAT
Price per 10+ inc. VAT
Price per 25+ inc. VAT
REC3.5-2424SRW/R8/A
REC3.5-2424SRW/R8/A
Manufacturer's name
Изолированный DC/DC-преобразователь, 3.5 Вт, 24 В, 145 мА, 8 кВ
Available
40 шт
Term
0 weeks
Price per 1+ inc. VAT
Price per 15+ inc. VAT
Price per 90+ inc. VAT
3-24-15S-1.0kV-DIP24(2:1)
3-24-15S-1.0kV-DIP24(2:1)
SCWN03B-15