SKM50C-12
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
SKM50C-12
Manufacturer
MEANWELL
Power
50.4 W
Output Voltage
12 V
Output Current
4.17 A
Isolation Voltage
1.5 Kv
Converter Type
Isolated Dc/dc
Output Type
Single
Detailed product description
Изолированный DC/DC-преобразователь, 50.4 Вт, 12 В, 4.17 А, 1.5 кВ