STM1061N17WX6F
Accessibility
In stock
6 шт
Term
0 weeks
Total available
6 шт
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
STM1061N17WX6F
Manufacturer
STM
Reset Polarity
Active Low
Esd Protection
±2 Kv
Device Type
Supervisor Ic
Channels
1
Package
Sot-23-3
Reset Output
Open-Drain
Threshold
1.7 V
Supply Voltage
0.7-5.5 V
Reset Delay
200 Ms
Operating Temp
-40-125 °C
Mounting
Smd
Supply Current
3 a
Detailed product description
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-3
Other products from the section
STM1811MWX7F
STM1811MWX7F
Manufacturer's name
IC RESET CIRCUIT 4.37V OD SOT-23