STM1061N21WX6F
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
STM1061N21WX6F
Manufacturer
STM
Channels
1
Package Type
Sot-23-3
Function
Voltage Supervisor
Reset Output
Active Low
Threshold Voltage
2.1 V
Reset Delay
Fixed
Mounting
Smd
Supply Voltage
1.85.5 V
Operating Temp
-4085 °C
Enable Pin
No
Detailed product description
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-3
Other products from the section
STM1811MWX7F
STM1811MWX7F
Manufacturer's name
IC RESET CIRCUIT 4.37V OD SOT-23