STM6315RBW13F
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
STM6315RBW13F
Manufacturer
IFO
Function
Voltage Supervisor
Channels
1 Channel
Package
Sot-143-4
Pins
4 Pins
Reset Threshold
1.3 V
Reset Output
Active Low
Supply Voltage
1.05.5 V
Operating Temp
-40 To +125 °C
Mounting Type
Surface Mount
Supply Current
2 a Typ
Reset Delay
Internal Fixed
Detailed product description
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT143-4
Other products from the section
STM1811MWX7F
STM1811MWX7F
Manufacturer's name
IC RESET CIRCUIT 4.37V OD SOT-23