TCR2EF33
Accessibility
In stock
2870 шт
Term
0 weeks
Price
from 10
from 100
from 1000
Specifications
Manufacturer's name
TCR2EF33,LM(CT
Manufacturer
TOSHIBA
Output Voltage
3.3 V
Output Current
0.2 A
Regulator Type
Ldo (Linear)
Pin Count
5
Package Type
Smv
Polarity
Positive
Mounting
Smd
Noise Level
Low
Operating Temp
-40 To 85 °C
Detailed product description
LDO Regulator Pos 3.3V 0.2A 5-Pin SMV T/R
Other products from the section
78L12ACU
78L12ACU
Manufacturer's name
L78L12ACUTR
IC 12V POSITIVE REGULATOR SOT89