TEN 50-2411WI
from 1
from 3
Specifications
Manufacturer's name
TEN 50-2411WI
Manufacturer
TRACO
Type
Dc/dc
Power
50 W
Input Voltage
9-36 V
Output Voltage
5 V DC
Output Current
10000 mA
Dimensions
2\"1\"
Detailed product description
Преобразователь: DC/DC; 50Вт; Uвх: 9?36В; 5ВDC; Iвых: 10000мА; 2"x1