TEP 150-4812WI-F
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
TEP 150-4812WI-F
Manufacturer
TRACO
Power
150 W
Input Voltage
48V (nom.)
Output Voltage
12 V
Output Current
12.5 A
Isolation Voltage
2.25 kV
Type
Isolated DC/DC
Cooling
Convection
Mounting
Modular
Detailed product description
Изолированный DC/DC-преобразователь, 150 Вт, 12 В, 12.5 А, 2.25 кВ
Other products from the section
150-24-12S-1.5kV-199.0x110.0x50.0-ENCLOSED
Manufacturer's name
SD-150B-12
Изолированный DC/DC-преобразователь, 150 Вт, 12 В, 12.5 А, 1.5 кВ