TLV1117-33IDCYR
Accessibility
In stock
6 шт
Term
0 weeks
Total available
6 шт
from 1
from 174
from 695
Specifications
Manufacturer's name
TLV1117-33IDCYR
Manufacturer
TI
Output Voltage
3.3 V
Max Current
800 Ma
Regulator Type
Linear Ldo
Package Type
Sot-223-4
Pin Count
4
Mounting
Smd
Dropout Voltage
1.1 V
Quiescent Current
5 Ma
Operating Temp
-40 To 125 °C
Protection
Thermal Shutdown
Detailed product description
IC REG LIN 3.3V 800MA SOT223-4
Other products from the section
78L12ACU
78L12ACU
Manufacturer's name
L78L12ACUTR
IC 12V POSITIVE REGULATOR SOT89