TPS3306-18QDR
Accessibility
In stock
1 шт
Term
0 weeks
Total available
1 шт
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
TPS3306-18QDR
Output Type
Open-Drain / Open-Collector
Package
8-Soic
Threshold Voltage
1.8 V
Output Polarity
Active Low
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temp
-40 To 125 °C
Supply Current
Low a Range
Esd Protection
Device-Level Protection
Rohs
Compliant
Detailed product description
Supervisor Open Drain or Open Collector 2 Channel 8-SOIC
Manufacturer's name
IC RESET CIRCUIT 4.37V OD SOT-23