TPS3805H33QDCKREP
from 1
from 16
from 63
Specifications
Manufacturer's name
TPS3805H33QDCKREP
Manufacturer
TI
Type
Voltage Detector
Detect Voltage
3.3 V
Channels
Dual
Output Type
Open-Drain
Reset Polarity
Active Low
Package
Sc70-5
Mounting
Smd
Supply Current
Low a
Operating Temp
-40 To 125 °C
Function
Power Supervisory
Detailed product description
IC VOLT DETECTOR DUAL SC70-5
Manufacturer's name
IC RESET CIRCUIT 4.37V OD SOT-23