TSRN 1-24120SM
from 1
from 5
from 19
Specifications
Manufacturer's name
TSRN 1-24120SM
Manufacturer
TRACO
Type
Non-isolated DC/DC
Power
12 W
Output Voltage
12 V
Output Current
1 A
Outputs
1 output
Mounting
Smd
Input Voltage
N/A
Dimensions
N/A
Op Temp
Detailed product description
Неизолированный DC/DC-преобразователь, 12 Вт, 12 В, 1 А
Other products from the section
R-78B6.5-1.5
R-78B6.5-1.5
Manufacturer's name
Неизолированный DC/DC-преобразователь, 9.75 Вт, 6.5 В, 1.5 А
Available
21 шт
Term
0 weeks
Price per 1+ inc. VAT
Price per 10+ inc. VAT
Price per 25+ inc. VAT
TSR 1-24120
TSR 1-24120
Available
17 шт
Term
0 weeks
Price per 1+ inc. VAT
R-78C12-1.0
R-78C12-1.0
15 шт
Price per 42+ inc. VAT
Price per 126+ inc. VAT
PTH08080WAH
PTH08080WAH
Неизолированный DC/DC-преобразователь, 12 Вт, 0.9...5.5 В, 2.25 А
6 шт
APC08K03
APC08K03
Неизолированный DC/DC-преобразователь, 9.6 Вт, 1.2 В, 8 А